doradca serwisowy

W związku z dynamicznym rozwojem serwisu samochodowego poszukujemy pracownika na stanowisko:
🔧 Doradca Serwisowy w dziale obsługi klienta

Miejsce pracy: Warszawa Włochy / Okęcie

Dla kogo

Ta oferta pracy jest dla Ciebie, jeśli:

  • masz doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta w dziale serwisu;
  • dobrze się czujesz w bezpośredniej sprzedaży
  • masz wiedzę dotyczącą budowy pojazdów i potrafisz dobrać części zamienne
  • interesujesz się rynkiem motoryzacyjnym i masz prawo jazdy kat. B.

Znajomość systemu Integra CAR 7 będzie dodatkowych atutem.

Zakres obowiązków

Jeśli dołączysz do naszego zespołu będziesz zajmować się:

  • bezpośrednią obsługę Klienta indywidualnego (m.in. umawianie i przyjmowanie Klienta do serwisu, przedstawienie oferty i usług firmy, informowanie o przebiegu naprawy, wydawanie samochodu po zakończeniu serwisu)
  • kompleksową opieką nad Klientami serwisu mechanicznego
  • terminowymi i zgodnymi ze standardami rozliczenia zleceń serwisowych
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów
  • sporządzanie i prowadzenie dokumentacji zlecenia w zgodzie z obowiązującymi procedurami firmy

Oferujemy

Zatrudnionej osobie oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę i stabilność zatrudnienia
  • bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym serwisie mechanicznym
  • wysokie wynagrodzenie
  • system cykliczny profesjonalnych szkoleń.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na adres mailowy biuro@maximobil.pl lub o kontakt telefoniczny 601489898.