Autoryzowany serwis samochodowy Warszawa.

Serwis samochodowy Premio MAXI MOBIL działa już od ponad 20 lat. Poczynając od roku 1999 nieustannie staramy się poszerzać nasze umiejętności oraz wiedzę, a także wzbogacać ofertę o kolejne usługi, których wymagają od nas klienci. Dzięki temu, oraz wysokiej jakości obsługi wynikającej ze specjalizacji zespołu naszego serwisu samochodowego, możemy dziś zaoferować Państwu naprawę i przegląd takich elementów, jak: geometria i zbieżność kół, wymiana i magazynowanie opon, serwis i naprawa samochodów, serwis i naprawa klimatyzacji samochodowych.

najlepszy serwis samochodowy

Światowa jakość

Pragnąc zbudować najwyższy standard obsługi, na początku 2020 roku Premio MAXI MOBIL dołączył do obejmującej całą Europę sieci serwisów Premio. Grupa ta zrzesza serwisy i warsztaty samochodowe, których nadrzędnym celem jest profesjonalna i przyjazna obsługa klienta przez wyszkolony personel z wykorzystaniem wysoko specjalistycznej infrastruktury warsztatowej oraz markowych części i produktów. Od tego momentu serwis samochodowy Premio MAXI MOBIL może poszczycić się jeszcze większym profesjonalizmem i poziomem satysfakcji po stronie klienta, jakie gwarantują dziś Autoryzowane Stacje Obsługi. Korzyścią tej zmiany jest między innymi bezpośrednia wpółpraca z firmą Goodyear, co przyczynia się do wzrostu kompleksowości naszej oferty.

Warsztat samochodowy

Premio MAXI MOBIL to warsztat i serwis samochodowy, który wielokrotnie został doceniony przez naszych klientów. Sukces na tym polu zawdzięczamy przede wszystkim całemu szeregowi szkoleń, jakie przeszedł nasz zespół oraz drobiazgowej dbałości o jakość oraz poziom usług. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że prowadząc biznes w tego typu branży trzeba nie tylko zadbać o stan techniczny Państwa pojazdów, ale i o ogólne wrażenie obsługi i zadowolenie z jej wykonania. By podkreślić jak bardzo zależy nam na satysfakcji naszych klientów stworzyliśmy, więc również niezwykle atrakcyjny cennik, który stawia nas w czołówce firm z Warszawy, jako serwis i warsztat samochodowy.

Zajmujemy się kompleksową diagnozą i naprawą mechaniki pojazdów zarówno jeśli chodzi o auta osobowe, jak i dostawcze. Dysponując aż ośmioma podnośnikami oraz całą gamą profesjonalnych narzędzi nasz warsztat samochodowy może zapewnić Państwu sprawną i terminową realizację zlecenia.

serwis samochodowy warszawa

Profesjonalizm

Naszym priorytetem jest zadowolenie Klientów, a to uzyskać można łącząc dwa podstawowe elementy. Pierwszym z nich jest profesjonalna naprawa samochodów, drugim niezwykle atrakcyjne ceny. W ten sposób – godząc doskonałą jakość oraz niskie koszta – zdobyliśmy uznanie licznych użytkowników czterech kół.

Oferowana przez Premio MAXI MOBIL mechanika pojazdowa obejmuje auta wszelkich typów – osobowych i dostawczych. Nasz warsztat samochodowy posiada w pełni nowoczesne urządzenia naprawcze, w tym osiem podnośników. Dodatkowym atutem jest pracujący u nas zespół wyszkolonych specjalistów, dzięki którym mechanika samochodowa osiąga najwyższą jakość, a sama naprawa samochodów przebiega sprawnie i terminowo.

Autoryzowany Serwis Mercedes-Benz w Warszawie
biuro serwisu samochodowego warszawa

Referencje

opinie

Poznaj opinie naszych klientów:

4,3 / 5
Google
4,8 / 6
Dobry Mechanik
4,0 / 5
Facebook
9,5 / 10
Oponeo
Zadzwoń i umów wizytę
umów
wizytę
włącz
nawigację
nawiguj do nas