wymiana opon na zimowe

Sezon wymiany opon na zimowe zbliża się wielkimi krokami, a my chcemy, aby Twoje przejażdżki były nie tylko bezpieczne, ale także komfortowe. W Maxi Mobil nie tylko wymienisz opony na zimowe, ale możesz również skorzystać z testu drogowego Hunter. Pozwala on na dokładne zrozumienie oraz eliminację przyczyn drgań, „bicia” i wibracji kół, niezależnie od tego, czy masz nowe, czy używane opony.

Przegląd i kalibracja przed sezonem

Przed każdym sezonem maszyny przechodzą gruntowny przegląd, a raz na kilka dni dokonujemy kalibracji naszych wyważarek. Naszą dumą jest zaawansowana wyważarka do kół od firmy Hunter, uznawana przez producentów opon jako niezbędne narzędzie przy rozpatrywaniu reklamacji. Dzięki niej możemy z niebywałą precyzją wyeliminować wszelkie usterki, jak np. bicie kierownicy czy ściąganie auta, poprzez zoptymalizowanie i dokładne ustawienie każdej opony na swoją stronę.

Czym jest Test Drogowy Hunter?

Test drogowy Hunter to wyjątkowe zadanie diagnostyczne wykonywane przy pomocy profesjonalnej wyważarki Hunter, które pozwala na identyfikację źródeł nadmiernej siły promieniowej, która pojawia się podczas jazdy. To rozwiązanie odróżnia się od standardowych wyważarek, ponieważ pozwala na symulację warunków drogowych, z jakimi koła stykają się w trakcie rzeczywistej jazdy. Dzięki temu jesteśmy w stanie dokładnie zlokalizować przyczyny drgań i wibracji kół oraz skutecznie rozwiązać ten problem.

Dlaczego Wyważarka Hunter jest Tak Wyjątkowa?

Nasza wyważarka Hunter to niezwykle specjalistyczne urządzenie, wyposażone w zaawansowany układ rolek dociskowych i laserów, które pozwalają na bezbłędne diagnozowanie przyczyn drgań i wibracji, zwłaszcza przy wyższych prędkościach. System jest w stanie wykryć te delikatne punkty na powierzchni opony, które charakteryzują się odmienną sprężystością i niższym położeniem względem felgi. To mankamenty, które są zazwyczaj tak subtelne, że nie dostrzegłby ich nikt gołym okiem ani za pomocą tradycyjnych wyważarek.

Jeśli planujesz wymianę opon na zimowe, to nie zwlekaj! Umów wizytę online w naszym serwisie Premio Maxi Mobil już teraz.

Premio Maxi Mobil

🔧 ul. Municypalna 53a

📞 22 886 49 87

📞 22 868 39 14

 

Zadbaj o komfort i bezpieczeństwo na drodze z Premio Maxi Mobil!

 

Sprawdź również: